Musk
Podziel się rzeczową i kulturalną opinią na temat zespołu lub strony.
Dodaj wpis
lukasz20:44

pozdrowienia dla animka Wojtka i całego zespołu :) trzymam Cię za słowo !! Prace idą pełną parą :)

nowaczek08:31

przydałbysię koncert wdąbrowie górniczej! czekamy

mazie-mail11:01

czołem chopaki! dzięki za wspólne tworzenie przestrzeni muzycznej w siedlcach. do spotkania gdzieś, kiedyś mazi (Duch)

Kachorka22:23

jak tu zagląda ktos kto był w Siedlach.. to moze by opisal w kilku zdaniach jak było...?? proszę...

eye09:00

Siedlce pozdrawiają MUSK!! daliście czadu!!!

Kachorka11:16

Bardzo chciałam być na Festiwalu w Siedlcach by móc tam być z Wami i duchem i ciałem, ale niestety... nie wyszło :( Sama nie pojade bo to za daleko a nie bardzo mam z kim... Wiec pozostaje pamiętać o Was i trzymać kciuki z domku... Zapewniam o modlitwie co byście na chwałę Bożą pięknie zagrali i zaspiewali :) Pozdrawiam wszystkich członków zespołu szczególnie tych co znam czyli Krisa i Wojtka :) mam nadzieje ze uda mi sie poznac i pozostałych :) a jak bedzie koncert gdzies blizej to na pewno mnie tam nie zabraknie :) !! z Bogiem MUSKowcy ;)

domin B.J.Twww17:25

Pierwszy raz na waszej stronie jestem.Patrze tak sobie z kim przyjdzie się mierzyć na festiwalu...oczywiście beż chorej rywalizacji.Słyszałem o Was na Ślasku swego czasu, a ostatnio w Jaworznie.Mam tam przyjaciół wieć i wieści dochodzą.No nic pozdrawia.Do zobaczyska na Festiwalu...dajcie z siebie wszystko

:)16:14

Aja mam pytanie odnośnie jakiejś płytki. Kedy będzie coś więcej niż to demko? Dmko powiem, że całkiem niezłe, ale... ileż można... na okrągło trzy kawałki... pozdrawiam :)

wisienka14:15

ominął mnie kolejny koncert w Wiśle ale za to mogłam słuchać przez 15 dni na rekolekcjach Krisa i uczyć się fajowych piosenek :D "OTO PAN BÓG NASZ IZRAZELA PAN" DZIĘKI I POZDROS DLA CAŁEGO ZESPOŁU ;)wyczekuję Waszej trasy koncertowej ;)

Kachorka17:59

Uff.. udało się usłyszeć moją ulubioną piosenkę!! :) huurrrra!! Dziekuję Bogu za tę mozność bo to wszystko jego sprawka! skleroza Krzysia, dobre serduszko Sławka.. DZIEKUJE!!

pfc16:51

Taa.. Festiwal Życia.. a fani na rekolekcjach ;(

NeVerHood23:49

Jak nauczysz sie grac :P

Wojtek16:23

Ehh, kuzyn, kiedy ty zmadrzejesz :) Pozdro :)

NeVerHoodwww23:28

Pozdro dla calego zespolu, a w szczegolnosci kuzyna :)...szkoda tylko ze chlopak na gitarze nie umie grac :P ...ucze go i ucze ale niestety... ja bym w nim nie pokladal zbyt wielkich nadziejii :P

pfc15:32

bo MUSK to ma preznie działający Fan Club :D i nawet takie szychy jak TGD są za nimi :)

Strona 3 z 14
[1] [2[3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14